Русский
На головну

Головна    >  Додаткове обладнання


ОНЛАЙН ЗАПИТ АКСЕСУАРIВ
Аксесуари
Ваше ім’я
Телефон
E-mail
Надiслати

Встановлення ГБО на автомобілі Renault

Через те, що вартість на пальне має тенденцію неухильно зростати, встановлення газового обладнання (ГБО) на автомобілі на сьогодні досить популярна послуга. 

Поширені побоювання з приводу того, що нібито ГБО «вбиває» бензинову частину на автомобілі, вимагає установки спеціальних свічок запалювання, або більш частої зміни існуючих, небезпеки експлуатації та того, що газ "сушить" двигун не мають під собою жодних підстав.

А от переваги встановлення ГБО в сучасних умовах досить суттєві:
  • Істотна економія
  • Збільшення ресурсу двигуна
  • Збереження потужності двигуна
  • Збільшення запасу ходу автомобіля
  • Поліпшення екологічної обстановки
  • Простота в експлуатації
  • Та нарешті саме головне - безпека в експлуатації

Але головною вимогою при цьому є вірний вибір станції технічного обслуговування, яка виконуватиме роботи по встановленню обладнання. Встановлення ГБО на авто необхідно здійснювати тільки на перевірених і сертифікованих СТО, оскільки від професіоналізму спеціалістів по встановленню ГБО та якості обладнання залежить працездатність Вашого автомобіля, безпека тих, хто в ньому подорожує та комфортність поїздок.

Арма Моторс - офіційний дилер Renault пропонує своїм клієнтам послугу зі встановлення ГБО 4 покоління італійського виробництва з гарантійним терміном від 3 до 5 років.

Ми встановлюємо обладнання рекомендованих представництвом Renault в Україні виробників ГБО - це BRC та GASITALI. Комплекс робіт по встановленню системи на транспортний засіб може тривати до 3-4 днів. На це впливають характеристики двигуна і характер автомобіля в цілому. Ми здійснюємо гарантійне та технічне обслуговування обладнання протягом усього терміну експлуатації.

Вартість встановлення ГБО BRC включає вартість самого обладнання 17159,40 грн та вартість робіт по його встановленню - 2970,00 грн.

Встановити газоболонне обладнання можна майже на будь-яку машину з бензиновим двигуном із збереженням офіційної гарантії на автомобіль.

Гарантія на газоболонне обладнання : від 3 років до 5 років з моменту установки.