Русский
На головну

Головна    >    СЕРВІС    >    Renault Assistance


ОНЛАЙН ЗАПИС НА СТО
Ваше авто
Двигун
Продовжити
ПРОВЕСТИ ТЕСТ-ДРАЙВ
Модель
Дата i час
Продовжити

Купуючи автомобіль Renault у офіційного дилера, компанії Арма Моторс, ви можете бути впевненими у будь-якій ситуації на дорогах України та Білорусі. Протягом дії гарантійного терміну вашого Renault 24 години 7 днів на тиждень на добу ми будемо поруч!

В разі екстренної ситуації ви можете зателефонувати за номером Renault Assistance і отримати безкоштовну допомогу:  

Евакуація автомобіля за рахунок "RENAULT ASSISTANCE" до найближчої сервісної станції RENAULT:

У випадку, якщо автомобіль не може самостійно пересуватися (за винятком ДТП), а також у разі втрати ключів або замикання їх в салоні автомобіля буде організована безкоштовна евакуація автомобіля до найближчої сервісної станції RENAULT, де за окремою домовленістю з RENAULT буде надана необхідна технічна допомога.

Евакуація автомобіля включає в себе:

• прибуття на місце спецтехніки і фахівців длятранспортування;
• підйом і вантаження несправного транспортного засобу на евакуатор;
• безпосередньо транспортування.

Допомогу буде надано на місці, якщо:

• прокололося колесо, а запасне вже використано;
• розрядилася акумуляторна батарея;
• раптово закінчилося пальне (лише доставка).

Проживання в готелі:

У випадку, якщо автомобіль неможливо відремонтуватипротягом 2-х днів, "RENAULT ASSISTANCE" оплачує перебування в готелі осіб подорожуючих в автомобілі.

 Примітка: при виборі даної послуги ОДЕРЖУВАЧ втрачаєправо на послуги 5 і 4.

Репатріація до місця постійного проживання або продовження подорожі:

"RENAULT ASSISTANCE" оплачує витрати з повернення осіб, які подорожують в автомобілі, до місця проживання (проїзд вкупейному вагоні швидкого поїзда) у випадку, якщо за попередньою оцінкою фахівців ремонт автомобіля займе 5 дібі більше.

Повернення ОДЕРЖУВАЧА від місця проживання в Україну до місця ремонту або виявлення автомобіля

"RENAULT ASSISTANCE" оплачує поїздку ОДЕРЖУВАЧА поїздом (купейний вагон швидкого потягу) з метою забрати автомобіль у разі завершення ремонту автомобіля, який проводився протягом 5-ти днів і більше

Репатріація автомобіля:

"RENAULT ASSISTANCE" забезпечує репатріацію автомобілядо місця проживання ОДЕРЖУВАЧА після завершення ремонту автомобіля, який проводився протягом 5-ти днів і більше ЯКЩО одержувач НЕ бажає скористатися послугою оплати проїзду від місця проживання до місця ремонту автомобіля.

Додаткові послуги:

При необхідності, негайний виклик на місце ДТП службекстреної допомоги (ДАІ, МНС, швидка допомога).

Якщо "RENAULT ASSISTANCE" своєчасно не сплатив узгоджені послуги проїзду по ж/д або проживання в готелі, вартістьтаких самостійно сплачених ОДЕРЖУВАЧАМИ послуг відшкодовується Одержувач "RENAULT ASSISTANCE" припред'явленні підтверджуючих документів.

RENAULT ASSISTANCE+ на відстані одного дзвінка

RENAULT ASSISTANCE+ поруч з Вами у будь-якому куточку України, за будь-яких обставин. Ми прибудемо Вам на допомогу на допомогу якомога швидше. Ми також пропонуємо Вам ряд послуг, розроблених спеціально, щоб забезпечити Вам спокій. Послуги RENAULT ASSISTANCE+ для власників сервісної картки надаються безкоштовно, цілодобово, на всій території України, крім окупованих територій і зони проведення АТО. Ви можете скористатися допомогою в разі якщо:

 • поломки автомобіля;
 • розрядки акумулятора;
 • якщо закінчилося паливо (тільки доставка);
 • якщо потрібно замінити пошкоджене колесо;
 • якщо потрібно аварійно відкрити або відігріти замки автомобіля;
 • якщо необхідно, інформаційна або організаційна технічна допомога на дорогах України.
 • додаткові послуги:
 1. проживання в готелі (в разі, якщо автомобіль неможливо відремонтувати протягом 2-х днів)
 2. повернення до постійного місця проживання або продовження поїздки (в разі, якщо ремонт автомобіля триватиме 5 днів і більше);
 3. повернення Вас за місцем проживання в Україні до місця ремонту або знаходження автомобіля (купейний вагон швидкісного поїзда) з метою забрати автомобіль у разі завершення ремонту автомобіля, який проводився протягом 5-ти днів і більше;
 4. повернення автомобіля до Вашого місця проживання після завершення ремонту, який проводився протягом 5-ти днів і більше, якщо Ви не хочете скористатися послугою оплати проїзду від місця проживання до місця ремонту автомобіля.
 • при необхідності, негайний виклик на місце ДТП служб екстреної допомоги (ДАІ, МНС, Швидка допомога);
 • інформаційна допомога в країнах Європи тощо.

Власник карти розширеної технічної допомоги в дорозі має право на отримання послуг, передбачених програмою «RENAULT ASSISTANCE +». Одержувачами деяких послуг також є пасажири автомобіля. Дія послуг карти поширюється тільки на зареєстрований під неї автомобіль. Право на отримання послуг дійсно протягом терміну дії карти розширеної допомоги (1 рік). Після закінчення терміну дії ці зобов'язання вважаються виконаними.

Всю необхідну додаткову інформацію Ви можете отримати в Диспетчерському центрі через цілодобово працюючий телефон:

0 800 500 149

Renault  сервис, рено сервис Киев, СТО Renault Киев, техосмотр рено/Renault, запчасти рено/Renault, запчастини Renault, рено сервіс, гарантийное обслуживание автомобилей рено/renault в Киеве. Купить Renault/рено Киев. новый автомобиль Renault/рено, официальный дилер Renault/рено в Киеве, дилерский центр Renault/рено в Киеве, koleos/колеос цена, renault magane/рено меган цена от, renault fluence/рено флуенс цена от, logan/логан цена от, sandero/сандеро цена от, duster/дастер цена, kangoo/кангу, рено кенго цена от, scenic/сценик, акция в рено/renault