Русский
На головну

Головна    >    ЗАПЧАСТИНИ


ОНЛАЙН ЗАПИТ АКСЕСУАРIВ
Аксесуари
Ваше ім’я
Телефон
E-mail
Надiслати

Компанія ТОВ «АРМА МОТОРС» є найбільшим офіційним дилером «Renault» в Україні.
Згідно свого статусу на автомобільному ринку нашої країни і наявності найбільшого складу оригінальних запасних частин і витратних матеріалів, дозвольте звернути Вашу увагу на умови взаємовигідного співробітництва з відділом оптових продажів запчастин Арма Моторс.

• Наявність на складі повного асортименту оригінальних запасних частин і витратних матеріалів брендів Renault і Dacia.

• Можливість швидкого замовлення відсутніх запчастин на складі Арма Моторс, зі складу (Renault Європа) Польща, (термін доставки 5 календарних днів із збільшенням вашої ціни на 5%) або 10-14 днів без збільшення вашого тарифу.

• Професійно навчений і доброзичливо налаштований персонал завжди готовий допомогти Вам в підборі запчастин до автомобілів Renault і Dacia: кузовних деталей, деталей ходової  частини, двигуна і КПП, витратних матеріалів.

• Всі ці складові дозволять Вам швидко, повно і якісно бути обслуженим співробітниками нашої компанії.

• Крім асортименту брендів Renault і Dacia, на складі в наявності запчастини на комерційну групу автомобілів: (Master, Trafic, Mascott і аналоги OPEL: Movano & Vivaro, NISSAN Primastar & Interstar)

Реєстрація оптового клієнта:

Переваги зареєстрованого клієнта:

- При наявності номера деталі, швидкий доступ до ціни, оптової / роздріб / наявність на складі.

- Можливість формування замовлення, для отримання, рахунки і відвантаження / резерву, деталі на складі  Арма Моторс  Кільцева дорога 18.

- Запит (за описом деталі з наданням номера кузова) відповідь на запит в онлайн режимі протягом 8-12 хв., Список не перевищує 10 позицій, більше 10 позицій 15-25 хв.

- Вивантаження ТМЦ з оптової та роздрібної ціною- Вивантаження загального тарифу на повний асортимент автозапчастин RENAULT.

- Після реєстрації, вислати логін на адресу: opt@arma-motors.ua для присвоєння знижки.

- Укладання договору поставки запчастин та витратних матеріалів для реєстрації в якості оптового покупця та застосування до Вашого підприємства гнучкої системи знижок. (Перелік документів для реєстрації договору:  для ТОВ - свідоцтво реєстрації підприємства, свідоцтво платника ПДВ та ін, для ФОП - свідоцтво реєстрації ФОП, свідоцтво платника єдиного податку, паспорт).

Договір поставки запасних частин і аксесуарів КИЇВ і КИЇВСЬКА ОБЛ.

Договір поставки запасних частин і аксесуарів РЕГІОНИ УКРАЇНИ.