Русский
На головну

Головна    >    Лізинг    >    Послуги лізингу


ОНЛАЙН ЗАПИС НА СТО
Ваше авто
Двигун
Продовжити
ПРОВЕСТИ ТЕСТ-ДРАЙВ
Модель
Дата i час
Продовжити

0% річних в гривні на 12 місяців: відкрий для себе весь світ Renault з VAB Leasing

Відтепер придбання будь-якого нового автомобіля Renault в лізинг стало ще доступніше з новою програмою від VAB Leasing: 0% річних в гривні на 12 місяців без щомісячних комісій та прихованих платежів! Це нова та унікальна пропозиція на весь модельний ряд автомобілів Renault!

Сплативши авансовий внесок 60%, Ви отримуєте унікальний продукт на ринку лізингу, а також користуєтесь всіма перевагами лізингу автомобілів Renault від VAB Leasing. Це і безвідсоткова розстрочка на всі додаткові витрати на весь срок лізингу, сервісна підтримка протягом всього договору, асистанські послуги, відсутність прихованих комісій та платежів, рішення за 2 години без надання фінансових документів тощо.

Будь-який автомобіль Renault можна придбати в лізинг з мінімальним авансом від 20% від вартості автомобиля та на строк до 7 років.


«Renault Leasing» - спільна програма компаній «Renault», «RCI Financial Services Ukraine» і «VAB Leasing ». Мета програми - надати Клієнту можливість придбати автомобіль на вигідних умовах з мінімальною передоплатою.
Автомобільний лізинг - один з найбільш затребуваних видів придбання автомобілів.
При покупці в лізинг автомобіль передається у тимчасове користування (оренду) Клієнту на умови оплати ним лізингових платежів з можливим викупом наприкінці строку.

Існують два види автомобільного лізингу:

·         Оперативний: 
-    Клієнт платить тільки за користування автомобілем, без відшкодування його вартості; після закінчення терміну лізингу автомобіль зазвичай повертається Лізингової компанії;
-    при бажанні викупити автомобіль, Клієнт укладає з лізинговою компанією окремий договір купівлі-продажу;
-    ціна продажу автомобіля після оренди визначається окремо, за угодою сторін (відповідно до чинного законодавства).

·         Фінансовий: 
-    автомобіль купується згідно з заявкою Клієнта, в якій зазначаються постачальник (Дилер) і параметри автомобіля: марка, модель, колір, комплектація та інше;
-    лізингові платежі складаються з відшкодування частини вартості автомобіля, комісії лізингової компанії, відшкодування вартості страховки, сервісу;
-    законодавством встановлено мінімальний строк фінансового лізингу - один рік; після закінчення мінімального терміну, Клієнт має право викупити автомобіль за ціною, рівною невиплаченої частини його вартості.

У залежності від своїх потреб, Ви можете вибрати той вид лізингу, який оптимально підійде саме Вам.
«Renault Leasing» - швидкий лізинг без довідки про доходи!

У нас Ви можете скористатись послугою лізинг автомобілів Renault. Ви можете скористатись спеціальними умовами лізингу для ФІЗИЧНИХ та ЮРИДИЧНИХ ОСІБ за програмою «Renault Leasing»

Купить Renault/рено Киев в лизинг, автомобиль Renault/рено в лизинг, лизинг на Renault/рено. Renault/рено с пробегом в лизинг, Renault/рено б/у бу купить в лизинг в Киеве, купить в трейд-ин, страховка на Renault/рено, быстрый лизинг. лизинг без справки о даходах. лизинг для физических лиц. лизинг для юредических лиц. официальный дилер Renault/рено в Киеве, дилерский центр Renault/рено в Киеве, koleos/колеос цена от, renault magane/рено меган цена от, renault fluence/рено флуенс цена от, logan/логан цена от, sandero/сандеро цена от, duster/дастер цена в кредит, kangoo/кангу в кредит, рено кенго цена от, scenic/сценик в кредит, акция в рено/renault, кредитование