Русский
На головну

Головна    >    СЕРВІС    >    Чіп ТЮнинг


ОНЛАЙН ЗАПИС НА СТО
Ваше авто
Двигун
Продовжити
ПРОВЕСТИ ТЕСТ-ДРАЙВ
Модель
Дата i час
ПродовжитиЧіп-тюнінг (chip-tuning)
- ідеальне рішення зробити Ваш автомобіль більш потужним.

Чіп-тюнінг - це вид тюнінга двигуна, що не вимагає втручання в його механічну частину. Поліпшення характеристики двигуна без механічного втручання стало можливим завдяки появі електронних блоків управління мотором. ЕБУ це своєрідний комп'ютер, який керує роботою двигуна. Як і будь-який комп'ютер ЕБУ має свою мікросхему пам'яті (чіп), в якій на заводі закладена програма з певними параметрами управління мотором.

Основні переваги:
1. Чіп-тюнінг за допомогою спеціальних програм - контролерів, дозволяє змінити закладені заводські настройки, щоб поліпшити характеристики двигуна і повністю розкрити його потенціал.

2. «Перечіповка» дає можливість скоректувати: роботу систем, що відповідають за токсичність мотора, подачу палива в циліндри, налаштування запалення і обмежувача оборотів.

Таким чином, можна домогтися збільшення крутного моменту і потужності при налагодженні режимів атмосферного мотора в межах від 5-10%. Для турбомоторів можна змінити налаштування роботи тиску наддуву, різниця може становити 20-30% від початкового значення.

3. Завдяки чіп-тюнінгу автомобіль отримує додатковий запас потужності, який дозволяє водієві рідше перемикати передачі і більш комфортно відчувати себе при обгонах. У машин з автоматичною трансмісією поліпшується плавність перемикання передач. Збільшення потужності двигуна не означає підвищення витрати палива. Мотору матиме можливість легше розганяти автомобіль з будь-яких оборотів.

Чому Ми пропонуємо саме наш чіп-тюнінг?

Наші переваги:
-Ми відповідаємо за результат нашої роботи.
-Ми співпрацюємо з провідними компаніями та програмістами.
-У нас найновіше обладнання і програмне забезпечення.
-Ви не втрачаєте гарантію на обслуговування вашого автомобіля після процедури chip-tuning.

Процедура чіп тюнінга від Арма Моторс проводиться в такій послідовності:

1. Перевіряємо автомобіль на динамометричному стенді і Ви бачите, якими технічними характеристиками володіє автомобіль на даний момент.
2. Копіюємо програмне забезпечення Вашого автомобіля.
3. Заповнюємо карту клієнта, де враховуємо всі Ваші побажання (що додати, що необхідно зменшити, що виправити і т.п.)
4. Тут же польські інженери компанії V-tech редагують програму Вашого авто з урахуванням всіх Ваших побажань.
5. Після корекції програми автомобіль знову перевіряється на динамометричному стенді і Ви бачите всі зміни технічних характеристик після чіп-тюнінга в графіках та цифрах.
6. На відредаговану прошивку дається гарантія. Оригінальна прошивка Рено залишається, і в будь-який момент все безболісно можна повернути назад.

Чип-тюнінг Renault на програмному рівні робиться тільки за попереднім записом за телефоном: 095 277 76 14


Renault сервис, рено сервис Киев, СТО Renault Киев, техосмотр рено/Renault, запчасти рено/Renault, запчастини Renault купить, рено сервіс, гарантийное обслуживание автомобилей рено/renault в Киеве. Купить Renault/рено Киев. Renault/рено, официальный дилер Renault/рено в Киеве, дилерский центр Renault/рено в Киеве, /renault