Renault Sandero

від 209 900 грн.

Кредит від 2 251 грн/місяць

Купити

Екстер'єр

Інтер'єр Sandero

Особливості

Місця для зберігання фото 1

Місця для зберігання

Скористайтеся на повну місцем для зберегання речей. У салоні додалося місця для зберігання речей. Ящик для рукавичок тепер має об'єм 5,7 л, з'явилося речове відділення над центральною консоллю, а в передніх і задніх дверях є кишені для зберігання пляшок об'ємом 1,5 л і 0,5 л відповідно.
Детальніше >
Місця для зберігання фото 2

Місця для зберігання

Багажник. З об’ємом багажника 320 л ви легко можете перевозити багаж та робити покупки.
Детальніше >
Місця для зберігання фото 3

Місця для зберігання

Складання задніх сидінь. Потрібно перевезти громіздкі предмети? Renault SANDERO можна пристосувати відповідно до потреб. Одним рухом можна скласти спинки задніх сидінь у конфігурації 60 або 40.
Детальніше >
Комфорт фото 4

Комфорт

Клімат-контроль. Налаштуйте температуру відповідно до ваших потреб. Завдяки системі клімат-контролю Renault SANDERO забезпечить вам першокласний тепловий комфорт.
Детальніше >
Комфорт фото 5

Комфорт

Зовнішні дзеркала заднього огляду. Зовнішні дзеркала заднього огляду нагріваються при активації функції протиобледеніння. Вони мають повторювачі світлових індикаторів та функцію електричного складання.
Детальніше >
Технологія фото 6

Технологія

Система MEDIA NAV 2.0 Семидюймовий сенсорний екран для інтуїтивного управління мультимедійними функціями: радіо, телефонними дзвінками, системою навігації та музикою в форматі MP3.
Детальніше >
Технологія фото 7

Технологія

Система контролю відстані під час паркування. Маневрування стало простішим завдяки системі контролю відстані під час паркування, яка забезпечує ще більший комфорт та простоту.
Детальніше >
Безпека фото 8

Безпека

Передні та бічні подушки безпеки. Спокій гарантовано. Рівень оснащення Renault SANDERO гарантує вашу безпеку. Його передні та бічні подушки безпеки захистять вас та ваших пасажирів у випадку зіткнення.
Детальніше >
Безпека фото 9

Безпека

Антиблокувальна система гальм (ABS) Тримайте свій автомобіль під контролем. Для вашої безпеки та безпеки пасажирів система ABS запобігає блокуванню коліс під час екстреного гальмування та забезпечує максимальне зчеплення. У поєднанні з системою допомоги при екстреному гальмуванні (EBA) вона допомагає зменшити гальмівний шлях.
Детальніше >

Хочеш за кермо свого Renault Sandero

Зробимо тест-драйв і чашечку кави

Габарити Sandero

Довжина

4054 см

Ширина

1994 см

Висота

1521 см

Оберіть комплектацію свого Sandero

Технічні характеристики Sandero

Технічні характеристики

Відправити запит на ваш новийRenault Sandero

Renault Sandero поєднав у собі надійність, комфорт та внутрішній простір. Особливу увагу було приділено комбінуванню та якісті внутрішніх елементів салону автомобіля. Renault Sandero насправді просторий. На задньому сидінні вільно розміщуються троє дорослих пасажирів, а багажне відділення вміщує в себе вантаж об’ємом 320 літрів. Сидіння заднього ряду складається у форматі 1/3 та 2/3, що збільшує корисний об’єм до 1200 літрів! Новий Renault Sandero – це втілення вдосконаленого рівня якості матеріалів та інноваційних технологій. Втілюючи нову дизайн-концепцію автомобілів Renault, модель виглядає стильно та елегантно завдяки плавним формам кузова, фарам з подвійною оптикою, радіаторній решітці і хромованим елементам. Ергономічна, сучасна й практична панель приладів. Залежно від версії та вибраного обладнання на панелі розташовується клімат-контроль, датчик парковки, магнітола або мультимедійна система МЕDIA NAV. Мультимедійна система MEDIA NAV з сенсорним екраном діагоналлю 7-дюймів (18 см) поєднує в собі широкий спектр можливостей. Стильні 15-дюймові легкосплавні диски. Інформація, що вказана на сайті, може відрізнятись від актуальної. Для отримання актуальної інформації щодо продукції Renault звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії Renault. *Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою Renault Бонус діє на території України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться ООС (АТО)) в дилерській мережі Renault. Про детальні умови пропозиції, кредитування та додаткові зобов'язання дізнайтесь на сайтах www.renault.ua, та в офіційній дилерській мережі Renault в Україні. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011р. Для отримання інформації по розрахунку кредитної пропозиції по програмі Renault Фінанс щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.

Залишилися питання?

Наш фахівець, який пройшов навчання в центрі підвищення кваліфікації марки Renault, детально відповість на них.

відправити запит

Автосалон АРМА МОТОРС

м.Київ, вул. Кільцева дорога, 18
Меню